Banery reklamowe to ekonomiczna forma reklamy wielkoformatowej która cieszy się dużą popularnością w reklamie oferty produktów i usług. W ofercie posiadamy kilka rodzajów materiału w różnych cenach oraz wariantach wykończeń. Niskie koszty produkcji i eksploatacji, wysoka wytrzymałość i wciąż bardzo skuteczne działanie powodują, że nie brakuje firm, które korzystają z możliwości, jakie daje drukowanie banerów reklamowych. Nie tylko małe i średnie firmy, ale również giganci bardzo chętnie sięgają po banery, wykorzystując je podczas swoich kampanii.

W drukarni Center Print na co dzień zajmujemy się banerami reklamowymi.
Jeśli chciałbyś zamówić baner reklamowy, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by z powodzeniem osiągnąć wymarzony rezultat.

Jakie banery reklamowe mogę zamówić?

Dowolny rozmiar banera
Możesz zamówić baner reklamowy w dowolnych rozmiarach

Wysoka jakość i trwałość druku
Drukujemy banery reklamowe jednostronnie i dwustronnie w pełnym kolorze.

Mocne brzegi i solidne oczkowanie
Wszystkie krawędzie banera są wzmocnione trwałym zgrzewem. Nierdzewne oczka o średnicy 10 mm rozmieszczamy co 50 cm lub co 25 cm.

Tunele ułatwiające montaż

Możemy wykonać tunele na wybranych krawędziach które ułatwiają montaż banera bez oczek

Baner gotowy do montażu
Przygotowany w naszej drukarni baner nie wymaga dodatkowych czynności, jest od razu gotowy do montażu.

Zamawiam baner reklamowy

Jaki rodzaj banera reklamowego będzie najlepszy?
Takie pytanie zadaje sobie każdy, kto chce wybrać odpowiednią wersję banera do reklamy swoich usług i produktów.
Niektóre banery reklamowe latami potrafią się prezentować nienagannie i przyciągać uwagę, a inne już po kilku miesiącach straszą i szpecą, zamiast budzić zainteresowanie. Właśnie to, w jaki sposób zostały wyprodukowane.

Technologia produkcji banerów reklamowych jest kluczowa dla ich trwałości

Jako doświadczony producent banerów reklamowych, dysponujący nowoczesnymi maszynami służącymi do ich produkcji, możemy Ci zagwarantować, że wykorzystywane przez nas technologie pozwolą na wieloletnie użytkowanie, bez obawy o warunki atmosferyczne – zarówno słońce, deszcz, jak i ujemne temperatury nie robią wrażenia na naszych banerach. Jeśli masz takie życzenie, to wykonamy dla Ciebie również banery podświetlane, które bardzo ładnie prezentują się również nocą, skutecznie wzbudzając zainteresowanie.

Banery reklamowe najczęściej są wykonywane z materiału Frontlit. Jest to rodzaj tkaniny o strukturze siatki pokryty polichlorkiem winylu, potocznie zwanym PCW lub PCV. Podłoże jest produkowane w dwóch wariantach – powlekanym oraz laminowanym.

Baner reklamowy – laminowany

Baner Laminowany jest standardowym nośnikiem wykorzystywanym w produkcji reklamy wielkoformatowej, występuje w wielu gramaturach od 360g do 510g oraz z różnym zagęszczeniem przeplotu siatki tworzącej bazę banera).
Im większa gramatura materiału oraz gęstsza siatka tym materiał będzie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, w szczególności na porywy wiatru. Niestety wiatr stanowi największe zagrożenie dla reklam wielkoformatowych.
W drukarni Center Print do produkcji banerów reklamowych laminowanych wykorzystujemy podłoże Frontlit o gramaturze 510 g z przeplotem. Dzięki temu banery są odporne na uszkodzenia mechaniczne co bezpośrednio wpływa na 2-3 krotne wydłużenie czasu użytkowania banerów w stosunku do tańszych odpowiedników.
 
Baner laminowany (standardowy) sprawdzi się w:
• reklamie wewnętrznej i zewnętrznej
• miejscach gdzie baner ma oparcie za sobą (np. płoty, ogrodzenia, balkony, ściany)
• miejscach o umiarkowanym nasłonecznieniu

Baner powlekany (wzmocniony)

Podstawową różnicą miedzy banerem laminowanym a banerem powlekanym jest to, że w czasie produkcji materiał jest poddawany obróbce termicznej która polega na zatapianiu np. w płynnym PVC. Dzięki takiej obróbce podłoże banera ma większą wytrzymałość, gładką strukturę oraz jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne w szczególności na gwałtowne porywy wiatru.
Poprawnie zamontowany baner reklamowy wykonany z wzmocnionego podłoża frontlit powinien uniknąć rozdarć lub uszkodzeń spowodowanych warunkami pogodowymi
 
Baner powlekany (wzmocniony) sprawdzi się w:
• reklamie zewnętrznej,
• miejscach narażonych na porywy wiatru, bez bezpośredniego oparcia dla materiału (np. stelaże reklamowe i ramy na otwartych przestrzeniach),
• miejscach mocno nasłonecznionych
 

Baner blockout

Baner typu blockout jest rozwiązaniem, które idealnie nadaje się do miejsc mocno nasłonecznionych. Dzięki zastosowaniu warstwy nieprzepuszczającej światła wewnątrz banera nie ma on tendencji do prześwitywania.  Blockout jest tańszą alternatywą od tablic reklamowych, może być używany zarówno wewnątrz jak na nośnikach zewnętrznych. Możliwy jest zadruk dwóch stron niezależną grafiką – osobną dla frontu i tyłu reklamy.
 
Baner blockout sprawdzi się w:
• reklamie zewnętrznej,
• dwustronnym nadruku
• miejscach narażonych na wiatr bez oparcia dla materiału (np. stelaże reklamowe),
• miejscach gdzie słońce mocno świeci na tył banera reklamowego

Baner z czarnym tyłem
Baner z czarnym tyłem, jest wersją banera blockout, występuje on wyłącznie w wersji jednostronnej.

Baner odblaskowy

Baner odblaskowy drukowany jest na specjalnym podkładzie o strukturze plastra miodu z wypełnieniem z drobinek materiału odblaskowego. W ciągu dnia różnice pomiędzy banerem odblaskowym a standardowym nie są widoczne. Odblaskowe właściwości podłoża najbardziej są widoczne gdy zapadnie zmrok.

Baner odblaskowy sprawdzi się w:
• reklamie zewnętrznej
• miejscach z bezpośrednim oparciem dla materiału (np. płoty, ogrodzenia, balkony, ściany)
• miejscach mocno nasłonecznionych

Zalecamy aby przy wyborze odpowiedniego materiału sugerować się przede wszystkim jego przeznaczeniem a nie specyfikacją techniczną.

Zamawiam baner reklamowy

Masz pytania?

Napisz do nas. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego banera reklamowego

Kontakt

Przykładowe realizacje banerów reklamowych

Banery reklamowe warszawa drukarnia Center Print 100 lecie Polski

Banery reklamowe warszawa drukarnia Center Print apartamenty

Banery reklamowe warszawa drukarnia Center Print mieszkania

Banery reklamowe warszawa drukarnia Center Print centrum logistyczne

Banery reklamowe warszawa drukarnia Center Print piknik

Banery reklamowe warszawa drukarnia Center Print plantacja borówek