Stojaki na ulotki to wciąż jedna z najpopularniejszych form reklamy tradycyjnej. Są bardzo dobrym, ciekawym i skutecznym nośnikiem informacji. Można je w doskonały sposób wykorzystać do przekazania informacji o produkcie lub usługach.

Stojaki reklamowe z plexi Wykonywane przez nas stojaki reklamowe z plexi Warszawa to wyłącznie estetyczne, sprawdzone, dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Charakteryzują się precyzją wykonania i niezawodnością. Naszym klientom proponujemy różnorodne modele. Stojaki na ulotki z plexi mogą mieć różną formę, wielkość, kolorystykę i przeznaczenie. Ich dużą zaletą jest wytrzymałość.

Zastosowany do produkcji materiał jest odporny na odkształcenia, pękanie, wyszczypywanie, a także przebarwienia i utratę koloru. Raz zakupiony stojak zachowa swoje walory estetyczne nawet po wielu latach użytkowania.

W ofercie posiadamy również stojaczki z pleksi przeznaczone do prezentacji mniejszych formatów takich jak listy czy wizytówki. Stojaczki z plexi to świetny sposób na zaprezentowanie również folderów reklamowych czy kart menu. Stojaki na ulotki Wybór pozostawiamy zamawiającym, służąc jednocześnie fachowym doradztwem – Center Print Warszawa.

POTRZEBNE zdjęcia w dobrej jakości