Drukowanie naklejek podłogowych na folii samoprzylepnej to jedna z najbardziej wszechstronnych możliwości reklamy, ma szerokie zastosowanie oraz jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Druk naklejek wykonujemy z zachowaniem należytej staranności. Istnieje możliwość zabezpieczenie wydruków laminatem UV, który zabezpiecza przed blaknięciem kolorów oraz chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi.

naklejki okienne

-folia OWV to specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni.

Posiada równomiernie rozmieszczone małe otwory, dzięki którym uzyskuje się efekt półprzepuszczalności. Po zadrukowaniu i oklejeniu na witrynę, szybę pomieszczenia czy pojazdu powstaje efekt lustra weneckiego.

Osoby przebywające wewnątrz dzięki półprzepuszczalności nie będą miały ograniczonej widoczności, na zewnątrz będzie widoczny tylko zadruk. Poszukując kolejnych metod na przykucie uwagi klientów, wielu z nas decyduje się na sięgnięcie po naklejki podłogowe. Duże, kolorowe i starannie wykonane reklamy znajdujące się bezpośrednio pod nogami są częstym widokiem w supermarketach, barach a coraz częściej również w innych rodzajach biznesów, gdzie zachęcają do zachowywania dystansu społecznego. Jako producent naklejek podłogowych możemy zaoferować Ci bardzo szeroką paletę produktów.

Naklejki podłogowe

-drukowane na foli samoprzylepnej pokryte laminatem podłogowym posiadającym atest antypoślizgowy.

Naklejki podłogowe wcale nie muszą być małe – spokojnie mogą liczyć nawet kilka metrów długości, a co najważniejsze możesz wydrukować na nich dowolny projekt. Niezależnie od koloru, grafik i liter, dzięki warstwie laminatu będą wyjątkowo odporne na ścieranie, pozwalając na spokojną, nawet półroczną eksploatację. To i tak znacznie dłużej, niż zwyczajowe kampanie reklamowe, do których się je wykorzystuje. Matowa powłoka chroni przed refleksami światła, poślizgami (również zimą) i pozwala na zachowanie wysokiej czytelności zawartości pod różnymi kątami.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zabezpieczenia antypoślizgowe, to nasze naklejki spełniają najwyższe europejskie normy i posiadają wszystkie niezbędne dopuszczenia, właśnie jako produkty przeznaczone do przyklejania na podłogę. Drukowanie naklejek podłogowych nie jest zadaniem łatwym – w razie błędów i niedociągnięć otrzymany produkt nie będzie zbyt estetyczny, a jego trwałość pozostawi wiele do życzenia. Natomiast dobrze wydrukowana naklejka będzie mogła być nałożona na niemal dowolną powierzchnię, będziesz mógł myć ją w dowolny sposób (również mechanicznie), zupełnie tak, jak pozostałą część podłogi – a i tak będzie cechowała się ponadprzeciętną odpornością.

I właśnie na taką naklejkę możesz u nas liczyć. Od lat zajmujemy się drukiem wielkogabarytowym, profesjonalnym i na dużą skalę, jednocześnie dbając o to, by wykorzystywane rozwiązania i urządzenia były zgodne z najnowszymi trendami. Po wydrukowaniu naklejek każdą z nich starannie laminujemy – tak, byś miał pewność, że będzie naprawdę wytrzymała.