Jedną z naszych specjalności jest produkcja kasetonów reklamowych podświetlanych.

Produkujemy kasetony reklamowe w różnorodnych kształtach i kolorach, jedno lub dwustronne, wykonane z ram aluminiowych (profilowe), jak również kasetony z giętej pleksi, tłoczonego PCV, czy wielkoformatowe z licem napinanym, a także zdobywające szczyty popularności – trwałe i eleganckie kasetony z dibondu.

Oferujemy własne studio projektowe w którym odbywa się produkcja kasetonów reklamowych . Terminowe wykonanie. Transport oraz montaż wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Najpopularniejsze typy kasetonów:

kasetony z dibondu
kasetony slim
kasetony o nietypowych kształtach
kasetony wielkoformatowe
kasetony profilowe
kasetony napinane

Kasetony reklamowe to bardzo elegancki i nowoczesny sposób na stworzenie przykuwającego wzrok szyldu informującego o prowadzonym lokalu usługowym czy sklepie. Bardzo często spotkać można je np. w galeriach handlowych, gdzie pozwala na skuteczne rozbudzenie zainteresowania klientów. Jako producent kasetonów reklamowych możemy wykonać dla Ciebie niemal dowolne zamówienie.

Kasetony reklamowe Warszawa

Ładnie wykonany kaseton reklamowy może naprawdę wiele powiedzieć o jego właścicielu. Nowoczesne, aluminiowe wykończenie i energooszczędne ledowe oświetlenie w połączeniu z ciekawym projektem to naprawdę świetna wizytówka Twojego biznesu. Z nami możesz pozwolić sobie na wykonanie dowolnego projektu kasetonu reklamowego – w różnych rozmiarach, kolorach, technologiach wykonania czy kształtach. Duże doświadczenie i wykorzystywanie najnowocześniejszych rozwiązań pozwalają nam na zagwarantowanie bardzo wysokiej jakości wykonania kasetonów, w bardzo przystępnych cenach. Produkcja kasetonów reklamowych o wysokiej jakości to nasze oczko w głowie i dokładamy starań, by oferowane przez nas rozwiązania zadowalały nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie Centerprint znajdziesz różne kasetony reklamowe – jedno- i dwustronne, wielogabarytowe i niewielkie semafory reklamowe. Wykorzystujemy i oferujemy różne typy podświetlenia, co daje Ci niemal dowolną możliwość kształtowania wyglądu swojego kasetonu.

Kasetony – niewielki element, który nada dużo smaku

Przykucie uwagi klienta staje się coraz trudniejsze, a konkurencja nieustannie podnosi poprzeczkę. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, z których korzystają najwięksi – galerie handlowe, sieci sklepów, restauracje czy hotele. Jeśli nie masz gotowego projektu, to po prostu skontaktuj się z nami – razem opracujemy rozwiązanie, które z pewnością trafi w Twoje potrzeby, przyciągnie wzrok klientów i pozwoli na zmieszczenie się w planowanym budżecie. Jesteśmy przekonani, że z zadowoleniem będziesz codziennie przyglądać się zawieszonemu nad wejściem do Twojej firmy kasetonowi.